Aukce Aukro a Bižuterie

Bižuterie je nezbytnou součástí současné módy. Ani si mnohdy neuvědomujeme, že se s ní setkáváme takřka na každém kroku. Ať už v podobě šperků nebo rozličných doplňků. Do kategorie šperků patří - náhrdelníky, náramky, náušnice, čelenky, skřipce, prsteny nebo brože, které dotváří a zdobí oblečení. Bižuterní komponenty jsou také bohatě využívány jako nejrůznější doplňky v oděvním průmyslu nebo v kožené galanterii. Konečný vzhled oděvů výrazně ovlivňuje využití nejrozmanitějších spon, ozdobných zapínání, ale i drobné korálky, štrasy, flitry nebo pajetky. V poslední době se jako ozdobných prvků hojně využívá zejména bižuterie Swarovski. Zhotovení jakéhokoliv výrobku z kožené galanterie jako jsou kabelky či opasky si bez nich již také nelze představit.

Bižuterie a tradice

Bižuterie v Čechách má hluboké kořeny a dlouholetou tradici. Celosvětově je nejznámější jablonecká bižuterie. Největší zaznamenaný rozvoj přinesla výroba bižuterie 60. léta. Počátky výroby sahají do 19. století, kdy se v horských vesničkách podomácku navlékaly korálky a tamní osadníci si tak vydělávali na živobytí. Od té doby původní bižuterie z korálků proděla značné změny. Dnes tato výroba představuje mnohdy mistrovská díla, která naši bižuterní návrháři dokáží vykouzlit. Mnohdy se až tají dech nad krásami, které bižuterie Jablonec předvádí na přehlídkových molech.

Bižuterie a e shop

Díky internetu a prodejům online je dostupná pro každého. Stačí jen zadat do vyhledávače – bižuterie eshop – a otevře se Vám nepřeberná nabídka bižuterního sortimentu „ od A až po Z“. Zde je možné nalézt oděvní doplňky šperkového charakteru ve všech podobách – kovové, skleněné či plastové.

Dámské značkové oblečení tlakové hrnce tescoma najdete v obcodě, design a grafiku tvoží grafické studio, levné plastové jímky. Nová nabídka týdne,