Aukce Aukro a Pneu

Nákup nového pneu se stává pro mnohé řidiče a zejména řidičky „ černou můrou“ a mnohdy i vyvolává neklidné spaní u některých jedinců. Důvodem je docela vysoká investice a hlavně další starosti spojené s přezutím celého obutí vlastního automobilu. Zákon o povinnosti o používání zimním pneumatik také mnoho z nás nenadchl. Je pravda, že v určitých horských oblastech má své opodstatnění z hlediska bezpečnosti silničního provozu, ale v nižších nadmořských výškách se jeví za nepřiměřený.  No, ale „ zákon je zákon“ a musí se proto dodržovat. Proč ztrácet zbytečně body nebo riskovat finanční pokutu?

Pneu – možnosti nákupu

Když už jsme se smířili s povinností pořídit si nové pneumatiky, vyvstává nový problém a to, kde je zakoupit co nejvýhodněji. Díky internetu je tato skutečnost alespoň trochu ulehčena. Existuje i takzvaný pneunet, kde máte možnost získat potřebné informace. Další variantou je možnost nákupu přes pneu bazar, kde se naskýtá možnost levnějšího nákupu. Před závěrečným rozhodnutím, kde nové obutí auta uskutečníme, je třeba si vše dobře rozmyslet, aby domnělá úspora se spíše neproměnila ve škodu způsobenou nízkou kvalitou daného zboží. Ne vždy levné znamená výhodné. Levná cena se většinou promítne na životnosti a mnohdy příliš nízká cena je až podezřelá.

Pneu a pneuservisy

Pneuservis je samostatnou kapitolou při výměně obutí automobilu. I zde není také na závodu prověřit si, za jaké ceny jednotlivé servisy tyto služby poskytují a především jaké mají lhůty pro provedení potřebného přezutí. Je všeobecně známo, že většina řidičů nechává povinné přezutí na poslední chvíli a přichází do servisů s prvními vločkami nebo se zákonně stanoveným termínem. Pak nastává patová situace a termín provedení dané služby se neúprosně prodlužuje. Proto si letos přezujte s dostatečnou časovou rezervou, ať se zbytečně nestresujete.

Dámské značkové oblečení tlakové hrnce tescoma najdete v obcodě, design a grafiku tvoží grafické studio, levné plastové jímky. Nová nabídka týdne,